Appliquer 1900-talets början

320853

APPLIQUER, 1 par, för 3 ljus vardera, 1900-talets början, förgyllda stommar, behängda av oscarianska prismor, höjd ca 28 cm;
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Belysning, Vägglampor

Monter 12

Appliquer 1900-talets början

Budhistorik (4 bud)

1952486
450
1949240
1947429
1945708

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.