Kopparföremål

320852

PANNOR, 2 st, BULKRUKA, KAFFEPANNA, TRATTAR, 3 st, totalt 7 dlr, koppar, 18/1900-tal, med handtag i smide, höjd ca 11-26 cm
PROVENIENS: Osmond Antik; Gamla Stan, Stockholm

Bucklor, slitage

Metall, Diverse

Monter 12

Kopparföremål

Budhistorik (2 bud)

1952737
1945103

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.