Ljusstakar sengustaviansk stil

320851

LJUSSTAKAR, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft, mässing och vit marmor, höjd ca 27,5 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Belysning, Bordslampor

Monter 11

Budhistorik (20 bud)
1953218
1951835
1952972
1 900
1951835
1 800
1952664
1 700

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.