Coasters

320849

COASTERS, 1 par+1+1, nysilver och vitmetall, England, träbotten med gallerkant, diameter ca 12,5 resp 13,5 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Slitage, skador, trä med ytslitage

Diverse, Metall

Monter 11

Coasters

Budhistorik (15 bud)
1952660
1951974
1951843
1951973
1951843

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.