Cigarettskrin silver

320846

CIGARETTSKRIN, 2 st, silver, England, 1900-talets början, inredning i cederträ, längd 14,5 resp 16 cm

Gravyr, bucklor

Silver

Monter 10

Cigarettskrin silver

Budhistorik (16 bud)
1953145
1953139
1953144
1953139
1 900
1953143
1 800

Slutpris SEK:
227 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.