Lena Linderholm Skördetid

320840

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Skördetid", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 60x80 cm; oramad

Rum 4

Lena Linderholm Skördetid
Budhistorik (22 bud)
1952401
1 700
1952393
1 600
1952391
1952378
1 400
1952385
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.