Carl Fredrik Reuterswärd

320839

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): (3) Kompositioner, signerade CFR, färglitografier, bladmått 61x45 cm vardera; oramade

Rum 4

Carl Fredrik Reuterswärd

Budhistorik (13 bud)
1952163
900
1950908
850
1952162
1950908
750
1952161
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.