Jan Håfström Mr Walker

320838

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Mr Walker, signerad daterad och numrerad, Jan Håfström 2003, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm; oramad

Rum 3

Jan Håfström Mr Walker
Budhistorik (12 bud)
1951615
2 600
1951607
2 400
1951508
1951606
1951508

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.