Tom Bogaard

320837

TOM BOGAARD (Holland/Sverige, född 1968): (3) "Karahavet", "Petchora", signerade och daterade Bogaard 94, kolteckning, bildmått 33x40 cm; oramad
PROVENIENS: Gallri Krister Fahl

Konst, Teckningar

Rum 4

Tom Bogaard

Budhistorik (2 bud)

1951781
1951212

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.