Åke Pallarp

320835

ÅKE PALLARP (1933-2013): (2) Hus med brunn, osignerad, litografi, bildmått 62x59 cm samt "Metropolis", monogramsignerad ÅP, 63/175, litografi, bladmått, 47x34; oramade

Rum 3

Åke Pallarp

Budhistorik (1 bud)

1951998
2015-07-20 12:22:47

2015-07-20 kl 14:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.