Horst Janssen

320834

HORST JANSSEN (Tyskland, 1929-1995), "St. Gertrude - Vorzugsausgabe Pfanderspiel", monogramsignerad och daterad -84, 20/100, akvatintetsning, bladmått 22x13 cm
PROVENIENS: Galleri Krister Fahl

Fack 29

Horst Janssen

Budhistorik (7 bud)
1952300
600
1952307
550
1952300
500
1952305
450
1952300

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.