Horst Janssen

320833

HORST JANSSEN (Tyskland, 1929-1995), "Lirum larum" - Döden, monogramsignerad och daterad -84, 54/100, akvatintetsning, bladmått 23x14,5 cm
PROVENIENS: Galleri Krister Fahl

Fack 29

Horst Janssen

Budhistorik (10 bud)
1951986
1951988
750
1951986
650
1951987
600
1951986
550

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.