Horst Janssen

320832

HORST JANSSEN (Tyskland, 1929-1995) (2) "Lirum Larum", samt Huvud, monogramsignerade och daterade -84, 67 samt 76/100, akvatintetsning, bladmått 23x15 resp 23x12 cm
PROVENIENS: Galleri Krister Fahl

Fack 26

Horst Janssen
Budhistorik (21 bud)
1952177
1952176
1952168
1 900
1952168
1 700
1952172
1 600

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.