Horst Janssen

320831

HORST JANSSEN (Tyskland, 1929-1995): "229:3" - Döden, monogramsignerad och daterad
-84, 25/100, akvatintetsning, bladmått 18x13,5 cm
PROVENIENS: Galleri Krister Fahl

Fack 29

Horst Janssen
Budhistorik (18 bud)
1952298
1 400
1952319
1 300
1952298
1952317
1952298

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.