Horst Janssen

320830

HORST JANSSEN (Tyskland, 1929-1995): "Gamma",
monogramsignerad och daterad -84, 4/100, akvatintetsning, bladmått ca 22x13 cm
PROVENIENS: Galleri Krister Fahl

Fack 29

Horst Janssen
Budhistorik (13 bud)
1952193
1952156
950
1952192
950
1952156
900
1952191
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.