Horst Janssen

320829

HORST JANSSEN (Tyskland, 1929-1995), "Jean Paul",
monogramsignerad och daterad -81, 79/90, etsning, bladmått 34,5x27 cm
PROVENIENS: Galleri Krister Fahl

Fack 10

Horst Janssen
Budhistorik (15 bud)
1952337
950
1952331
900
1952331
850
1952223
1952330
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.