Horst Janssen

320827

HORST JANSSEN (Tyskland, 1929-1995) (2) "St. Gertrude - Lirum Larum", monogramsignerad och daterad -84, 47 samt 73/100, etsningar, bladmått 22,5x15 cm
PROVENIENS: Galleri Krister Fahl

Fack 14

Horst Janssen

Budhistorik (4 bud)

1952149
450
1951669
1949186
1949114

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.