Mats Hådell Norrskär

320820

MATS HÅDELL (född 1958): Norrskär, signerad Mats Hådell, 19/360, färglitografi, 64x91 cm; oramad

Rum 3

Mats Hådell Norrskär
Budhistorik (9 bud)
1952067
1952000
750
1952000
600
1951867
550
1951501
500

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.