Max Papart

320819

MAX PAPART (Frankrike 1911-1994): Essai, signerad Max Papart, litografi, bladmått ca 67x51 cm; oramad

Rum 4

Max Papart

Budhistorik (4 bud)

1952222
1946387
1946386
700
1945764

Slutpris SEK:
115 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.