Bulkrukor i mässing

320818

BULKRUKOR, 7 st, 18/1900-tal, mässing, delvis märkta Skultuna, delvis med lock, höjd ca 12-21 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Slitage, 1 lock passar ej

Metall

Monter 14

Bulkrukor i mässing

Budhistorik (9 bud)
1953160
700
1952738
650
1953158
600
1952738
550
1953156
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.