Henry Schäf pastell

320817

HENRY SCHÄF (18/1900-tal): Insjölandskap, signerad H Schäf, pastell, ca 47 x 67 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 51

Henry Schäf pastell

Budhistorik (7 bud)
1951918
1948895
950
1948545
850
1946276
1945726
750

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.