Lasse Åberg

320815

LASSE ÅBERG (född 1940): (2) "Flygande hund" resp "Isbjörn", signerade och numrerade, färglitografier, 44x59 vardera (bladstorlek); oramade

Rum 4

Lasse Åberg

Budhistorik (22 bud)
1960218
1960227
1960218
1 800
1960225
1 700
1960218
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.