Anna-Lisa Thomson oljemålning

320814

ANNA-LISA THOMSON (1905-1952): "Sjömannens hustru", signerad Anna Lisa Thomson, olja på duk, ca 53x64 cm

Dukmärken

Rum 5

Anna-Lisa Thomson oljemålning

Budhistorik (26 bud)
1952416
1952412
2 800
1952409
2 600
1952408
2 400
1952407

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.