Fat miniatyrterrin saltkar

320813

SKÅLFAT, STEKFAT, 1 par, MINIATYRTERRIN, SALTKAR, ASSIETTER, 1 par, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i imari

Skador

Orientaliskt, Porslin

Monter 10

Fat miniatyrterrin saltkar

Budhistorik (46 bud)
1952826
13 500
1948230
13 000
1952819
12 500
1948230
12 000
1952818
11 500

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.