Lasse Åberg

320812

LASSE ÅBERG (född 1940): (2) "Flygande hund" resp "Isbjörn", signerade och numrerade, färglitografier, 44x59 vardera (bladstorlek); oramade

Rum 4

Lasse Åberg

Budhistorik (12 bud)
1952235
1951609
1952079
950
1951609
900
1952077
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.