Karin Mamma Andersson mfl

320808

KARIN MAMMA ANDERSSON (född 1962) / AMALIA ÅRFELT (född 1969) / ROLF STEINBERG (1900-tal): "Trio me tryck", signerad Mamma Andersson, Amalia Årfeldt, stämpelsignerad för Rolf Steinberg, färglitografi, pt, bladmått ca 47 x 56 cm; oramad

Smärre hanteringsveck

Rum 3

Karin Mamma Andersson mfl
Budhistorik (19 bud)
1960361
1 600
1959939
1960360
1 400
1959939
1 300
1959647

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.