Karin Mamma Andersson mfl

320806

KARIN MAMMA ANDERSSON (född 1962) / AMALIA ÅRFELT (född 1969) / ROLF STEINBERG (1900-tal): "Trio me tryck", signerad Mamma Andersson, Amalia Årfeldt, stämpelsignerad för Rolf Steinberg, färglitografi, p.t, bladmått ca 47 x 56 cm; oramad

Rum 4

Karin Mamma Andersson mfl
Budhistorik (15 bud)
1952255
1952254
1952253
1952252
950
1952251
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.