Spegel 1800-tal

320800

SPEGEL, Karl Johan, fanérad mahogny, 120x58 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Sprickor och fanérbortfall, löst krön, foliering med skador

Diverse, Speglar

Rum 2

Spegel 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

1952263
450
1950975
1947637
1947457

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.