Sybord 1800-talets första hälft

320790

SYBORD, 1800-talets första hälft, fanérat i mahogny, låda med inredning, nyckelbussning i mässing, dragknoppar i ben, höjd ca 75, 58x35,5 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, senare ej lackerad bordsskiva, smärre ytskador

Rum 5

Budhistorik (9 bud)
1953136
1953142
1 900
1953136
1 800
1953134
1 700
1953132
1 600

Slutpris SEK:
206 EUR, 246 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.