Stolar Karl Johan

320789

STOLAR, 1 par, Karl Johan, fanérade i mahogny, stoppade sitsar med gulrandig klädsel, sitthöjd ca 46 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

En ryggbricka med lagning och fanérlagning, ytskador, klädsel med fläckar, löst kantband

Rum 17

Stolar Karl Johan

Budhistorik (16 bud)
1950024
1949744
1950023
950
1949744
900
1950022
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.