Brasställ mässing

320788

BRASSTÄLL, 1900-talets andra hälft, 3-delad, stomme i mässing, rökfärgat glas, BRASUTENSILIER, 1900-talets andra hälft, detaljer i mässing, brasställets mått höjd ca 65, totallängd 94 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Rum 4

Brasställ mässing

Budhistorik (7 bud)
1950968
600
1951275
550
1950968
500
1951274
450
1950968

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.