Monter 1900-talets andra hälft

320785

MONTER, 1900-talets andra hälft, delvis svartlackerad, höjd ca 162, 43x37 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Hyllplan i glas medföljer, brukslitage, smärre ytskador, låskolv saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Budhistorik (4 bud)

1952946
450
1952944
1952743
1945177

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.