Skålar 3 st. terracotta

320784

SKÅLAR, 3 st., terracotta/lergods, 1700/1800-tal, Sicilien, diameter ca 34, 38 respektive 47 cm

Nagg

Keramik/Porslin, Diverse

Rum 7

Skålar 3 st. terracotta

Budhistorik (8 bud)
1952221
3 600
1952220
1951659
2 600
1949561
2 400
1949535

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.