Skålar 3 st terracotta

320783

SKÅLAR, 3 st., terracotta/lergods, 1700/1800-tal, Sicilien, diameter ca 34, 36 respektive 44 cm

Nagg

Keramik/Porslin, Diverse

Nybrogatan 32, Stockholm

Skålar 3 st terracotta

Budhistorik (8 bud)
1952296
1952286
1952128
1952034
1949560
1 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.