Monter 1900-talets andra hälft

320782

MONTER, 1900-talets andra hälft, med hurts, stomme i vitmetall, etikettmärkt Abstracta Lammhult, höjd 211, 123x43 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Brukslitage, hyllplan o dörrar i glas medföljer

Rum 18

Budhistorik (1 bud)

1945090
2015-07-11 13:00:39

2015-07-21 kl 10:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.