Ytterfoder 1 par klädda med äldre kakel

320780

YTTERFODER, 1 par, terracotta, klädda med äldre kakel från 1800-talet, höjd ca 20 cm

Nagg

Diverse

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (13 bud)
1951913
1947931
1951898
1947931
950
1951897
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.