Monter 1900-talets andra hälft

320779

MONTER, 1900-talets andra hälft, delvis svartlackerad, höjd ca 162, 43x37 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Hyllplan i glas medföljer, brukslitage, smärre ytskador, låskolv saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 1

Budhistorik (12 bud)
1952870
1 400
1952862
1 300
1952862
1952632
1952632

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.