Monter 1900-talets andra hälft

320776

MONTER, 1900-talets andra hälft, svartlackerad metallstomme, höjd ca 172, 47x37 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Hyllplan i glas medföljer, brukslitage, smärre ytskador, låskolv saknas

Rum 8

Budhistorik (2 bud)

1947914
1945679

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.