Monter 1900-talets andra hälft

320775

MONTER, 1900-talets andra hälft, svartlackerad metallstomme, höjd ca 172, 47x37 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Hyllplan i glas medföljer, brukslitage, smärre ytskador, låskolv saknas

Rum 4

Budhistorik (1 bud)

1945178
2015-07-11 16:02:45

2015-07-21 kl 19:03
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.