Bokskåp 1800-talets andra hälft

320773

BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, 2-delat, fanérat i valnöt, skulpterad genombruten dekor, höjd ca 241, 106x48 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, skador, lagningar

Rum 19

Budhistorik (10 bud)
1952834
6 800
1953080
6 600
1952834
5 200
1948914
5 000
1948914
4 800

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.