Väggur 1800-talets andra hälft

320772

VÄGGPENDYL 1800-talets andra hälft, sk Droppur, fanérat i valnöt, delvis skulpterad dekor, höjd ca 65 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Nyckel saknas, skador, fanérbortfall

Klockor/Ur

Rum 7

Budhistorik (6 bud)
1952356
500
1952874
500
1952356
450
1952873
1952356

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.