Skrivbord

320771

SKRIVBORD, 1900-talets mitt, bestat, underdel med rulle för presentpapper, höjd 74, 120x58 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Skador och slitage, delar saknas

Rum 5

Skrivbord

Budhistorik (1 bud)

1952256
2015-07-20 19:17:40

2015-07-21 kl 14:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.