Skåp 1800-tal

320770

SKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérad i valnöt, invändigt med hyllplan, beslag i mässing, höjd 150, 69x51 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Slitage, fanérskador

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Speglar

Rum 5

Skåp 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
1953092
1953088
1953091
1 900
1953088
1 800
1953038
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.