Pallar 1800-tal

320764

TABURETTER, 1 par, 1800-talets andra hälft, svartmålade, svarvade ben, pärlspikad klädsel, höjd ca 50, 43x43 cm

Omarbetade

Rum 15

Pallar 1800-tal

Budhistorik (23 bud)
1952123
1 700
1952122
1 600
1946864
1952121
1 400
1946864
1 300

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.