Skrivbord 1800-tal

320763

SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, svartmålat, med mässingsbeslag, 3 lådor i sargen och svarvade ben, höjd ca 77, 106x56 cm, nyckel saknas

Nyckel saknas, omarbetat

Rum 15

Skrivbord 1800-tal

Budhistorik (21 bud)
1951180
1 700
1951201
1 600
1951180
1951200
1 400
1951180
1 300

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.