Ardy Strüwer oljemålning

320756

ARDY STRÜWER (född 1939): "Nattensdrottning", signerad och daterad Ardy Strüwer 1970, olja på duk, 24,5x30,5 cm

Fack 10

Ardy Strüwer oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1952266
1947408
2 800
1947399
2 600
1944336
2 400
1944280

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.