Mårten Andersson gouache

320753

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934), Litet lusthus, signerad och daterad Mårten A 1975, gouache, ca 16x11 cm

Monter 9

Mårten Andersson gouache

Budhistorik (17 bud)
1952207
5 600
1949695
5 400
1949442
5 000
1948072
4 800
1947289
4 600

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.