Werner Pfeiffer färglitografi

320751

PFEIFFER, Werner (f.1946): "Round About", signerad, A.P., färglitografi, bladmått 70x55 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Werner Pfeiffer färglitografi

Budhistorik (2 bud)

1953882
1946401

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.