Werner Pfeiffer färglitografi

320748

PFEIFFER, Werner (f.1946): "Funnel", signerad, A.P., färglitografi, bladmått 70x50 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Werner Pfeiffer färglitografi

Budhistorik (3 bud)

1953351
1951703
1946405

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.