Fredrik Isberg akvareller

320747

FREDRIK ISBERG (1846-1909): Stockholmsmotiv, ''Kjeryerska huset'', monogramsignerad FS, akvarell, ca 10x15,5 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 2

Fredrik Isberg  akvareller

Budhistorik (5 bud)
1952264
500
1952084
450
1949187
1947129
1946540

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.